Saat 14:00 'e kadar verilen siparişleriniz aynı gün kargoya verilir.
cicek-search-right-icon_02
cicek-search-right-icon_04
cicek-search-right-icon_06

Gül Gönder. Kutuda Gül Gönder.

Her türlü özel güne online çiçek gönderin. Hızlı ve güvenilir teslimat için şimdi sipariş verin. Çiçeek.com, birbirinden güzel özel tasarım ve online çiçek siparişlerinizi aynı gün sevdiklerinize ulaştırıyor.  Online çiçek gönderme için farklı çiçek aranjmanları, kutuda gül, solmayan gül ile siz de indirimli çiçek ve hediye siparişi verebilirsiniz.

Çiçek göndermek veya leziz bir çikolata hediye etmek! Online siparişi ile aynı gün teslim eşsiz butik çiçek, çikolata ve hediyeleri sevdiklerinize hediye ..

İstanbul’un birçok lokasyonuna ister aynı gün, isterseniz de farklı bir günde çiçek göndermenin en kolay yolu İstanbul Çiçekçisi Çiçeek.com!

Aynı gün teslim çiçek siparişi. Hemen sende sevdiğine gül gönder.

Kutuda Gül

Son dönemlerin en çok tercih edilen gül tanzimleri arasında olan kutuda gül aranjmanları; birçok çeşit ve renkteki kutuların içerisine ekvator gülleri veya solmayan güller konularak hazırlanmaktadır. Neden mi Ciceek.com? Çünkü Ciceek.com; özenli işçilik, orijinallik ve kaliteli ürünler sunarak cam kutu veya kare şeklinde olan özel tasarım premium kutularda farklı ve birbirinden güzel kutuda gül çeşitleri sunmaktadır. Ciceek.com’ın şık tasarımları arasından size en uygun olanını seçiyoruz. Sevdiklerinizi mutlu etmek için Ciceek.com tasarımlı premium kutuda canlı güllerimizi ya da şık cam kutularda solmayan güllerimizi yanında özel notlarınızı da zarif ve mühürlü zarflarımız eşliğinde sipariş verip sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz.


Premium Kutuda Gül Siparişi

Çiçeek.com güllerini özel tasarım premium kutularda tercih ettiğiniz zaman, güllerimizi özel tüpler içinde bitki besinleri ile birlikte ambalajlamaktayız.Bu sayede canlı ekvator güllerinin ömrünü daha da uzatıyoruz. Premium kutuda gül siparişi farklı seçenekler ile sizlere sunulmaktadır. Hislerinize sözlere gerek kalmadan tercüman olan Ciceek.com gülleri sevdiklerinizi mutlu etmenin en güzel ve kolay yöntemlerinden biri olarak markamızda yer almaktadır.

 

Çiçeek.com Özel Gül Kutuları

Özel gül kutuları Çiçeek.com tasarım ekipleri tarafından uzun süren çalışmalar sonucunda sadece Çiçeek.com markasına özel ve tasarım tescili alınmış kutulardır. Tüm detayları tasarım ekibi tarafından belirlenen Türkiye’nin en prestijli gül markası Ciceek.com ile göndereceğiniz ürünler başka hiçbir firmada bulunmamaktadır. Orijinal bir hediye göndermek istiyorsanız ve gönderdiğiniz ürün sadece bana özgü ve özel olsun diyorsanız Ciceek.com özel tasarımlarını tercih etmelisiniz. Çünkü; özel ürünler, özel hissettirir.

SEPETİM 0
SON GEZDİKLERİM 0
Favorilerime Eklendi Favorilerime Gözat