Saat 14:00 'e kadar verilen siparişleriniz aynı gün kargoya verilir.
cicek-search-right-icon_02
cicek-search-right-icon_04
cicek-search-right-icon_06

Solmayan Gül

VIEW
  • 4
  • 5

Unutulmaz kılmak istediğiniz özel günlerde veya sadece sıradan günleri heyecan verici anılara dönüştürmek istediğinizde aklınızdaki en büyük soru işareti hangi hediyeyi tercih etmeniz gerektiği, uzun yıllar sevginizi temsil ederek hayatınızdaki eşsiz kişiye sevginizi nasıl yansıtabileceğinizdir.

Bu soru işaretine tüm şıklığıyla, derin ve anlamlı mesajlarının yanı sıra uzun ömürlülüğü ve rakipsiz kalitesiyle de yanıt veren solmayan gül tasarımları ise bildiğiniz tüm hediye seçeneklerini rafa kaldıracak cinsten bir yeniliktir.

Sıra dışı ve yaratıcı bir hediye seçeneği olarak solmayan gül tasarımlarının nasıl yapıldığını ve diğer korunmuş çiçek türlerinden nasıl bir farkı olduğunu birlikte inceleyelim.

Kutuda Solmayan Gül

Son derece farklı ve alışılmışın dışında bir hediye seçeneği olarak öne çıkan solmayan güller uzun süre dayanan güzellikleri ve az bakım gerektirmeleri nedeniyle son yıllarda giderek daha popüler hale gelmiştir.

Birkaç gün içinde solan ve kısa zamanda da ölen taze güllerin aksine, bu solmayan tasarımların yıllarca aynı güzellikle dayanması ve etrafına ışıltı saçması mümkündür.

Bu durum onları düğünler, yıldönümleri ve Sevgililer Günü gibi özel günlerin yanı sıra ev dekorasyonu ve hediye seçimi için popüler alanların favorisi haline getirir.

Solmayan Gül Fiyatları

Uzun yıllar boyunca dekorasyonun bir parçası olarak sevginizi temsil etmeye ve göz önünde şıklığını sergilemeye devam edecek olan solmayan güller için elbette standart güllere göre nispeten daha yüksek fiyatlı olduğu söylenebilir.

Ancak dayanıklılıkları, yaşam süreleri, özenli paketleri ve göz kamaştıran şıklığıyla bu güllerin sıradan bir çiçeğin çok daha ötesinde olduğu anında fark edilecektir. Bu nedenle taze güllerle kıyaslama yapmanın doğru olmayacağı bu sıra dışı hediye seçiminde kendi bütçenize veya sevdiğiniz kişinin zevklerine uygun pek çok model bulabilir, modellerin detaylarına göre çeşitli fiyat aralıklarıyla karşılaşabilirsiniz.

Kişiselleştirilebilir süsleme seçenekleri, tasarımdaki solmayan gül sayısı, kutu üzerinde yer almasını istediğiniz detaylar gibi pek çok özelliğe göre solmayan gül fiyatları değişmekle birlikte, yaşam boyunca aşkınızı temsil edecek bu ultra lüks tasarımlar için son derece uygun fiyat aralıklarıyla karşılaşabilirsiniz.

Solmayan Gül Çeşitleri

Çiftlerin yeni gözdesi solmayan gül çeşitleri, klasik kırmızı güllerden pastel pembe ve sarı güllere, egzotik mavi ve mor güllere kadar pek çok çeşitli renk ve tarzlarda sizin olabilir.

Genellikle kişiselleştirilmiş, yani isim veya tarih gibi size ve hayatınızdaki özel kişiye göre düzenlenmiş bilgilerle süslenen kutularda teslim edilen bu güller, arzuya göre buket ya da orta sehpaya uygun dekoratif bir formda da sipariş edilebilir.

Bu çok yönlülüğü ve kişiye özel düzenlenebilir görünümüyle tam olarak aradığınız eşsiz hediyeyi bulmanızı kolaylaştıran solmayan güller dilerseniz süsleme aşamasında kurdeleler, kristaller ve diğer süslemelerle tamamen hayal ettiğiniz ve her duruma en ideal uygunlukta olacak düzenlenebilir.

Solmayan Gül Bakımı Nasıl Yapılır?

Saksı çiçeklerinden farklı olarak herhangi bir ekstra bakım ya da özen gerektirmeyen bu güllerle mekâna zenginlik ve estetik değer katmanız da mümkün olacaktır.

Doğrudan güneş ışığına maruz kalmayan, kendi kutusu içerisinde saklanan, su ile doğrudan temas etmeyerek yer yer kuru toz alıcı ürünlerle temizlediğiniz solmayan gül tasarımınız, hiçbir zahmet gerektirmeden yıllarca şıklığıyla göz kamaştırmaya devam edecektir.

Solmayan Güllerin Ömrü Ne Kadardır?

Uzun yıllar boyunca aynı renk ve formu korumada oldukça başarılı olan modelleri, doğru koruma ve saklama koşullarına dikkat ettiğiniz takdirde yaşam boyu size eşlik etmeleri mümkündür.

Bu nedenle yıllar boyu bulunduğu alanı daha dekoratif ve estetik kılmakla kalmayarak sevdiğiniz kişiye ona ne kadar değer ve önem verdiğinizi hatırlatacak olan bu yaratıcı hediye fikrini hemen şimdi yakından inceleyebilirsiniz.

Farklı renk seçeneklerinin yanı sıra kutu tasarımından kişiselleştirilebilir süslemelere kadar tamamen sizin istek ve zevklerinize göre düzenlenmiş kusursuz hediyeyi bulmak için şimdi solmayan gül dünyamızı keşfetmeye başlayabilirsiniz.

SEPETİM 0
SON GEZDİKLERİM 0
Favorilerime Eklendi Favorilerime Gözat