Saat 14:00 'e kadar verilen siparişleriniz aynı gün kargoya verilir.
cicek-search-right-icon_02
cicek-search-right-icon_04
cicek-search-right-icon_06

Anneler Günü

Anneler günü çiçeği; hayatımızı kolaylaştıran ve bize her zaman destek olan biricik annelerimizi mutlu etmek için tasarlanan hediye türlerinden biridir. Anneler gününde hediye edilmek amacıyla seçilen çiçekler, mis kokuları ve şık görünümleri nedeniyle oldukça beğeni kazanmaktadır. Kişiler annelerine olan sevgilerini, anneler günü çiçeği ile mükemmel bir şekilde ifade edebilmektedir.

Anneler günü, bizi büyüten ve yetiştiren annelerimize teşekkür etmemiz için sunulan bir fırsattır. Bu fırsatı güzel bir şekilde değerlendirmek isteyen kişiler, annelerine en özel ve en güzel hediyeyi almak için çaba göstermektedir. Alınabilecek hediyeler arasında, birbirinden güzel anneler günü çiçeği modelleri de bulunmaktadır.

Anneler günü gülleri, annesini mutlu etmek isteyen kişilerin tercih ettiği modeller arasındadır. Gül, sevgiyi ifade etmek için kullanılan çiçek türlerinden biridir. Şefkatin ve merhametin bir sembolü olan gül, hediye edilen kişileri büyük ölçüde mutlu etmektedir.

Her özel günde olduğu gibi, anneler gününde de yanınızda olan Ciceek.com; bünyesinde bulunan onlarca farklı çeşit anneler günü çiçeği modeli sayesinde, anneniniz en özel gününü mutlu bir şekilde geçirmesine olanak tanımaktadır.

Birbirinden güzel çiçeklerle bezenmiş aranjmanlar, annelerine çiçek hediye etmek isteyen kişiler için özenle hazırlanmaktadır. Ciceek.com, uygun fiyatlarla hizmet veren bir marka olması nedeniyle; anneler günü çiçeği konusuna da müşterilerinin büyük ölçüde memnuniyeti kazanmaktadır.

Anneler Gününe Özel Çiçekler

Kişiler, anneler gününde hangi çiçeği almaları gerektiği konusunda kafa karışıklığı yaşayabilmektedir. Hemen hemen herkes annesi için en güzel hediyeyi seçmeye çalışmakta ve bu konuda yaptığı girişimlere özen göstermektedir. Çiçekler ve çiçek demetleri, anneler gününün en kurtarıcı hediye çeşitleri olarak bilinmektedir. Annelerini gülümsetmek isteyen kişiler, birbirinden güzel aranjmanlardan sıklıkla yararlanmaktadır. En sık tercih edilen anneler günü çiçekleri şunlardır:

  • Gül: Anne kavramına en fazla hitap eden çiçek türü, elbette ki güldür. Gül; sevginin, merhametin, şefkatin ve bağlılığın temsilcisi olarak nitelendirilen bir çiçektir. Anneler günü çiçeği olarak gül tercih etmek, bizler için daima emek veren annelerimizi oldukça mutlu etmektedir. Kırmızı ve bordo güller ile annelere duyulan sevgi net bir şekilde ifade edilebilmektedir. Bembeyaz ve ipeksi yapıdaki güller sayesinde ise annelerimize içten bir şekilde teşekkür etme olanağı kazanabilmekteyiz.
  • Papatya: Papatyalar, anneler günü çiçeği arayışında olan kişilerin en çok tercih ettiği çiçek türlerinden biridir. Zarafetin ve masumiyetin bir temsilcisi olan papatya, anneler gününe anlam katan çiçekler arasında yer almaktadır. Doğanın bize sunduğu armağanları, anneler günü hediyesi olarak kullanmak; hem çocukları hem de anneleri büyük ölçüde memnun etmektedir.
  • Orkide: Eşsiz ve göz alıcı bir görünüme sahip olması nedeniyle, dünyanın en güzel çiçeği olarak nitelendirilen orkide; anneler günü çiçeği olarak tercih edilebilecek bir diğer çiçek türüdür. Orkideler, tıpkı anneler gibi oldukça değerli ve zarif bir yapıya sahiptirler. Anneler günü çiçeği olarak, orkide tercih etmek; özel günlerin mükemmel bir şekilde geçmesine olanak tanımaktadır.
  • Karanfil: Mis gibi kokan rengârenk karanfil demetleri, sıklıkla anneler günü çiçeği olarak kullanılmaktadır. Bazı geleneklerde karanfil çiçeği, annelik kavramının sembolü olarak nitelendirilmektedir. Biricik annelerimize anneler gününde karanfil hediye etmek, nazik bir teşekkürün en güzel temsilcisidir.

Anneler Günü Çiçeği Ciceek.com’ta!

Anneler günü hediyesi olarak seçilecek olan çiçek demetlerinin, şık bir tasarıma sahip olması gerekmektedir. Zarif görünümleri ve hoş kokuları sayesinde, annelerin en beğendiği hediye türü haline gelen çiçekler; annesini mutlu etmek isteyen kişiler için hediye kutularında saklanmaktadır. Anneler gününde, annesine sevgisini şık bir şekilde ifade etmek isteyen kişiler; Ciceek.com bünyesinde bulunan çiçek tasarımlarından yararlanabilmektedir. Rengârenk ve mis kokan onlarca farklı anneler günü çiçeği; annesini mutlu etmek isteyen kişilerin hizmetine sunulmaktadır. Ciceek.com, her özel günde olduğu gibi anneler gününde de sizlere destek olmaktadır.

SEPETİM 0
SON GEZDİKLERİM 0
Favorilerime Eklendi Favorilerime Gözat