Saat 14:00 'e kadar verilen siparişleriniz aynı gün kargoya verilir.
cicek-search-right-icon_02
cicek-search-right-icon_04
cicek-search-right-icon_06

Özel Gün Çiçekleri

Özel günleri anlamlı kılıp, sevginizi ifade etmenin en basit ve kolay yolu çiçek göndermektir.

VIEW
  • 4
  • 5

Özel Gün Çiçekleri

Ciceek.com siz değerli müşterilerimize özel ve anlamlı günlerinizde farklı ve eşsiz seçenekler sunmaktadır. Rosebox.com.tr adresimizden cam veya özel premium kutularımızı seçmenin yanında gül çeşitlerimizi inceleyip farklı birçok renkte gül siparişi oluşturabilirsiniz. Özel günlerinizi daha da özel kılmak istiyorsanız Ciceek.comözel gün çiçekleri kategorilerinden uygun olan ürünü seçip siparişinizi güvenle oluşturabilirsiniz.

Özel Gün Hediyesi Çiçek Siparişi

Özel günleri anlamlı kılıp, sevdiklerinize sevginizi ifade etmenin en basit ve kolay yolu çiçek hediye etmektir. Bu sayede hem karşıdaki kişi kendini mutlu hissedecek hem de o duygulara daha büyük anlamlar katacaktır. Kimi zaman seviyorum kimi zaman da özür dilerim demek yerine beklenmedik mutluluklar yaşatmak için en doğru yol çiçek göndermektir. Zaten güllerin her bir rengi farklı duyguları ifade etmekte ve günü daha önemli kılmaktadır.

Başlıca Özel Günler:

Sevgililer Günü Kadınlar Günü Anneler Günü Babalar Günü Yılbaşı Öğretmenler Günü Eğer siz de bu özel günleri unutulmaz kılmak istiyorsanız Ciceek.com özel günler kategorilerinden o günün anlam ve önemini ifade edebilecek ürünümüzü seçip siparişinizi oluşturabilirsiniz.

SEPETİM 0
SON GEZDİKLERİM 0
Favorilerime Eklendi Favorilerime Gözat