Saat 14:00 'e kadar verilen siparişleriniz aynı gün kargoya verilir.
cicek-search-right-icon_02
cicek-search-right-icon_04
cicek-search-right-icon_06

Doğum Günü Çiçekleri

İyi ki doğdun demenin en güzel hali… Birbirinden güzel doğum günü hediyeleri ve çiçekleri ile sevdiklerinizin doğum günü unutulmaz olsun!

Doğum Günü Çiçekleri

İyi ki doğdun demenin en güzel hali… O sizin en değerli varlığınız, anneniz, babanız belki de sevgiliniz, ya da bu doğum gününde yanında olamayacağınız biricik dostunuz… Bugün gülmeyi herkesten fazla o hak etmiyor mu? Birbirinden güzel doğum günü hediyeleri ve çiçekleri ile sevdiklerinizin doğum günü unutulmaz olsun!

Kutlanılan özel günler içerisinde ayrı bir yere sahip olan doğum günlerinde, sevdiklerinizi mutlu edecek birçok çeşitte ve tasarımda hediye çiçekler ile sizlere sunulur. İnsanın en çok hatırlanmak istediği ve özel bir ilgi görmek istediği bir gün olan doğum gününde, O’nun sevdiği çiçeklerden bir hediye verebilir, içinizden gelen tüm sevginizi ve dileklerinizi not olarak yazdırabilir ve gülümsemesini sağlayabilirsiniz.

Doğum Günü İçin Hangi Çiçek Alınır?

Doğum günleri, kişilerin genellikle kendisinin neleri beğendiğinin ve nasıl mutlu olacaklarının sevdikleri tarafından bilinip bilinmediğini merak ettikleri zamanlardır. Böyle bir günde sevdiklerinizin en çok hangi çiçeği beğendiğini öğrenebilir ve çeşitli formlarda hazırlanan çiçekler ile kalplerinde istediğiniz mutluluğu yaratabilirsiniz. Doğum günü için hangi çiçek alınır sorusunun cevapları eşsiz seçenekleriyle sizlere sunulur.

Sevdiklerinizin senede bir kez yaşadıkları bu özel günlerinde, hediye edeceğiniz çiçeklerde onlara özel tasarımlar yaratmanız mümkün. O’nun sevdiğiniz bir fotoğrafını veya birlikte fotoğrafınızı vazo üzerine bastırıp içinizden gelen sözcükleri vazo üzerine yazdırabilirsiniz. Doğum gününde unutulmaz bir hediye olacak olan fotoğraflı vazoya sahip çiçekler ile verdiğiniz değeri içten bir şekilde gösterebilirsiniz. Doğum günü çiçek buketi seçenekleri ise özellikle dış mekanlarda kutlanacak doğum günleri için kullanışlı ve hoş bir seçenektir.

SEPETİM 0
SON GEZDİKLERİM 0
Favorilerime Eklendi Favorilerime Gözat