Saat 14:00 'e kadar verilen siparişleriniz aynı gün kargoya verilir.
cicek-search-right-icon_02
cicek-search-right-icon_04
cicek-search-right-icon_06

Gönderim Amacı

Sevdiklerimizi mutlu etmenin en güzel, anlamlı ve kolay yollarından biri sevdiklerimize gül göndermektir.

Gönderim Amacı Gül

Özel günlerinizi, yıl dönümlerinizi, tebriklerinizi, en mutlu anlarınızı ya da desteğe ihtiyaç duyulan zor günlerinizi; unutulmaz bir sürpriz ile taçlandırmak isterseniz dünyanın en kaliteli gülleri ile hazırlanmış özel tasarım kutulardaki kusursuz Ciceek.com tasarımlarına bir göz atın. Ekvator gülleri ve Solmayan güller sevdiklerinizin en özel anlarına eşlik edecek ve onları daha özel hissetirecek tüm ürünler Ciceek.com.com.tr adresinde sizleri bekliyor. Sizin için en özel tasarımı gönderim amacı gül kategorisinden seçip siparişinizi hızlıca oluşturabilirsiniz.

Gönderim Amacı İçin Gül Tercihi

Sevdiklerimizi mutlu etmenin en güzel, anlamlı ve kolay yollarından biri sevdiklerimize hediye göndermektir. Bu hediyenin en başında da gül gelmektedir. Gerek sevdiklerimizin özel günleri gerek zor günlerinde, destek olmak istediğimiz anlarda gül gönderimi sevdiklerimizi mutlu edecek büyük bir adımdır. Birçok özel günde tercih edilen güller renklerine ve cinslerine göre farklı duyguları ve anlamları barındırmaktadır.

Solmayan güller

Genellikle tebrik için gönderilmekte ve masa üzerinde cam kutusu içerisinde uzun yıllar boyunca şık bir dekor olarak saklanabilmektedir. Ölümsüz bir hediye olması sebebiyle solmayan güller yeni iş/terfi için en çok tercih edilen güllerimiz arasında yer almaktadır.

Ekvator Gülleri

Canlı ve birçok farklı renk çeşitlerinden hazırladığımız Ekvator Gülleri aranjmanlarımız, markamıza uygun şekilde tasarlanmış çok şık ve farklı renk seçenekleri barındıran kutular içerisinde; gönderim amacına uygun bir biçimde en çok tercih edilen gül seçenekleri arasındadır.

Gül Tercihinde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Gül siparişi verirken öncelikle dikkat edilmesi gereken konu gül rengidir. Sizlere birçok farklı renk seçeneği sunan Ciceek.com güllerinden sevdikleriniz için en güzelini seçerken , renk tercihiniz oldukça önemlidir. Kırmızı, mor, pembe , gökkuşağı gibi renkler genellikle kadınlara tercih edilirken; beyaz, mavi, sarı, siyah ve altın rengi güller ise erkeklere gönderilen renkler arasında yer almaktadır. Ciceek.com Ekvator gülleri arasından seçim yaparken bir diğer önemli konu gönderim amacına uygun olmasıdır. Romantik bir hediye için tercihlerinizi canlı güllerden ya da ölümsüz bir hediye olan solmayan güllerden yana tercih etmenizi tavsiye ederiz.

SEPETİM 0
SON GEZDİKLERİM 0
Favorilerime Eklendi Favorilerime Gözat