Saat 14:00 'e kadar verilen siparişleriniz aynı gün kargoya verilir.
cicek-search-right-icon_02
cicek-search-right-icon_04
cicek-search-right-icon_06

Ekvator Gülleri

VIEW
  • 4
  • 5

Ekvator Gülleri

Adını Güney Amerika ülkesi olan Ekvator’dan alan Ekvator gülü, dünyada en çok ihraç edilen gül olma ünvanına sahiptir. Ekvator ülkesi, güller için eşsiz yetiştirme koşulları sunar.

Bu güller tüm yıl boyunca doğal ışık almasından ve o bölgenin ikliminden dolayı hiçbir yerde olmadığı kadar güzel yetişir. Gül yetiştirilmesine uygun coğrafyası sayesinde Ekvator gülü dünyanın herhangi bir yerinden daha fazla gün ışığı ile beslenirler. Deniz seviyesinden 3000 metre yükseklikte yetiştirilen ekvator gülleri bu sayede daha uzun ve güçlü olur.

Ekvator Gülleri kesim yapıldıktan sonra da büyümeye ve açmaya devam eder. Tomurcuk halde kesilmiş olan ekvator gülleri suya girdiklerinde gelişimlerine devam ederse hücreler tekrar çalışmaya başlar. Bu sayede Ekvator gülleri vazo içerisinde de zaman içinde büyüyerek açmaya devam eder ve uzun bir sürede ömrünü tamamlar.

Kaliteli Ekvator Gülü Özellikleri

Ekvator Gülleri diğer güllerle kıyaslandığında en belirgin özelliği kandil ve dal boylarıdır. Ekvator Gülü kandilleri 7-10 cm aralığına ulaşabilen çok iri kafalı güllerdir. Ekvator güllerinin dal boyları da 50 cm ile 120 cm arasında farklılık gösterir.

Çok kalın dal yapıları olan bu güller yoğun besin ihtiyacı duyarlar. Bir diğer özellikleri ise uzun vazo ömürleridir. Mevsim şartlarına göre değişkenlik göstermekle birlikte Ekvator gülleri dalından kesildikten sonra vazoda en uzun süre canlı kalan gül cinsidir.

Ekvator Gülü’ nün bir başka özelliği ise renk seçenekleridir. Dünyada bilinen 40’tan fazla kırmızı tonu ve yüzlerce farklı renk seçenekleri ile en geniş renk skalasına sahip gül olarak Ekvator Gülleri yine ilk sırayı almaktadır.

Kutuda Ekvator Gülü Siparişi

Ekvator gülü siparişi verdiğinizde güller, Ciceek.com kullanıcıları için Kenya ve Amerika’nın güneyinden yola çıkıp nakliye süreci boyunca soğuk hava depolarında muhafaza edilmektedir. Dalındaki tazeliğini ve canlılığını koruması için soğuk hava zinciri; sizin ve sevdikleriniz için yola çıkana kadar kesinlikle kırılmamaktadır.

Ciceek.com Ekvator Gülü Siparişi verdiğiniz zaman kutularımız intizamlı bir şekilde düzenlenirken, tazeliğini korumak ve su ihtiyaçlarını karşılamak için her bir gül su dolu tüplerin içinde muhafaza edilip o şekilde kutulara yerleştirilmektedir. Aynı zamanda Ciceek.com olarak Ekvator Gülleri’nin farklı ve doğal birçok seçeneğini sizlere sunmaktayız. Günün anlam ve önemine uygun bir şekilde istediğiniz renkte Ekvator Gülü’nü sevdiklerinize göndererek, sonsuz bir mutluluk yaşatabilirsiniz.

Evinizde, iş yerinizde veya herhangi bir ortamda Ciceek.com Ekvator Gülleri canlılığı ve doğallığı ile mekanınıza renk katacak ölümsüz bir hediye olacaktır.

Tüm bu güzel ve özenli çalışmalar ile birlikte Ciceek.com Ekvator Gülü siparişinizin yanında notlarınız için özel üretim olan mühürlü zarflar geliştirdik. Bu sayede hediyenizi en özel şekilde iletirsiniz ve zarf mühürlü olduğu için notunuzu gönderdiğiniz kişiye kadarki süreçte hiç kimse açamaz.

Türkiye’de Ekvator gülü denildiğine akla gelen tek markanın Ciceek.com olması tesadüf değildir. Ürünlerimizin taşınma aşamasında zarar görmemesi için strafor kaplı özel üretim teslimat kutuları kullanırız.

Sipariş aşamasından teslimat aşamasına kadar süreci titizlikle takip eder ve Ciceek.com’u tercih ettiğiniz için mutlu olmanız için tüm enerjimizi harcarız.

Ciceek.com Ekvator Gülü Fiyatları

Ekvator gülleri, güzelliği ve hoş kokusuyla tüm kadınlar tarafından arzu edilen dünyanın en popüler çiçeğidir. Ciceek.com markası olarak Ekvator güllerini; Anneler Günü, Sevgililer Günü, Kadınlar Günü gibi özel günlerin yanı sıra tüm özel günlerinizde de sizlere en iyi hizmeti sunmaktan mutluluk duyuyoruz. Ciceek.com ile online çiçek göndermek çok kolay! Çiçek siparişleriniz, en yoğun dönemlerde dahi belirttiğiniz tarihte, hiçbir aksama olmadan teslim edilir. Gül gönderimini mühürlü zarf konseptimiz sayesinde etkileyici bir hediye deneyimine dönüştürüyoruz, kategorimizi inceleyerek beğendiğiniz ürünü birkaç adımda sipariş verebilirsiniz, dilediğiniz adrese dilediğiniz tarihte göndeririz.

Renkli Ekvator Gülleri

Her bir gül renginin sevgiyi, arkadaşlığı, barışı, ölümü, ya da sağlığı sembolize eden bir anlamı vardır. Gül satın alırken bu anlamlar göz önünde bulundurularak satın alınmalı. Ciceek.com’da ekvator güllerinin her rengini bulabilirsiniz! Pembe, mor, kırmızı, kırmızı beyaz, mavi, mavi beyaz, açık gökkuşağı renkte birbirinden güzel gül modellerini tek sayfada inceleyebilirsiniz.

SEPETİM 0
SON GEZDİKLERİM 0
Favorilerime Eklendi Favorilerime Gözat