Saat 14:00 'e kadar verilen siparişleriniz aynı gün kargoya verilir.
cicek-search-right-icon_02
cicek-search-right-icon_04
cicek-search-right-icon_06

Çiçeek.com 'u bizden dinleyin.

Çiçeek, sıradan çiçek gönderimine daha farklı bir yorum getirmek üzerine tasarlanan özel bir konsepttir. Çiçeek ürünleri size muhteşem bir deneyim yaşatmak üzerine odaklanmıştır. Amacımız bu ürünlerin teslim edildiği kişinin yüzündeki mutluluğu arttırmak ve ona muhteşem bir deneyim sunmaktır. Aslında gül değil mutluluk satıyoruz, peki bunu nasıl yapıyoruz ?

TASARIM

Öncelikle konsepte en uygun ve en şık kutuyu tasarladık. Hem ürünlerin taşıma esnasında zarar görmesini engelleyecek hem de Rosebox kalite ve şıklığını yansıtacak doğru kutuyu bulmak için sayısız deneme yaptık ve sonunda başardık.

DETAYLAR

Bizce başarı detayların birleşiminden oluşur. Bu nedenle Rosebox ekibi, o şanslı kişi için bu çiçekleri hazırlarken senin göstereceğin özenin aynısını gösteriyor. Çiçeek mağazamızdan çıkan güllerimiz sanki bizler sevgilimize götürecekmişiz gibi özenle katlanır, en güzel kurdeleler ile bağlanır ve özel notunuz el yazısı ile yazılarak özel not kartımızda mühürlenerek gönderinize eklenir. Kısacası Çiçeek gülleri, “Şimdi hazırım” diyen güzel kadınların yedi kez aynaya baktığı gibi kendine bakar, yola öyle çıkar.

TAZELİK

Çiçeek her zaman çiçekleri en taze şekilde (kimi zaman uçaktan inip TIR ile geldiğinde, TIR’ın dorsesinden) alıp gül için en uygun şartı sağlayan soğuk odada özel besinleri ile saklar.

Saklar derken yanlış anlaşılmasın, kocaman bir depomuz yok; elimizdeki az sayıda çiçek de zaten taptazelerken Rosebox merkezlerini terk edip şanslı kişilere ulaştırılıyor.

Şanslı kişilere ulaştığında da uzun süre tazeliğini koruması için özel Chrysal destek besinini de düzenlemelerimizin yanında gönderiyoruz.

ÖZEL KOLEKSİYON

Belki neden diğer web siteleri gibi yüzlerce farklı düzenleme veya ürün satmadığımızı merak ediyor olabilirsin.

Hemen açıklayalım: Çiçeek.com mevsimin taze çiçeklerine ve tasarım ekibinin belirlediği prensiplere göre her duruma uygun, sınırlı sayıda düzenlemeyi satışa sunar ve böylece tedarik sürecinde sağladığı avantaj ile tüm çiçekleri en taze haliyle sunar.

GÖRÜNDÜĞÜ GİBİ

Hiç gönderdiğin bukette veya düzenlemede gül yerine karanfil gittiği oldu mu? Ya da o kocaman ayçiçekleri yerine solmuş üzgün ayçiçekleri?

Oldu ama muhtelemen senin haberin olmadı çünkü gönderdiğin kişi bunu söylemeyecek kadar nazikti! Çiçeek.com olarak gönderdiğimiz düzenlemelerin web sitemizde gördüğün fotoğraflarına en yakın haliyle ulaştırılacağına söz veriyoruz. Ama elbette çiçeklerin birer canlı ve her canlının eşsiz olduğunu akılda tutmakta fayda var.

HIZLI SİPARİŞ VE TESLİMAT

Çiçeek.com web sitemizi elimizden geldiğince seni yormayacak ve dilediğin kişiye dilediğin çiçeği en kısa sürede gönderebileceğin bir şekilde geliştirmeye çalıştık.

Çiçeek.com’da sıkıcı sitelerdeki “alışveriş sepeti”ni Çiçeek’te göremeyeceksin. Veya tasarımcı elinden çıkmış sade ve güzel buketlerimizi sipariş verirken sana buketinin yanında Çin’de üretilmiş oyuncak ayı satmaya çalışmayacağız.

Hızlı siparişinin ardından çiçeğini de elimizden geldiğince hızlı teslim etmeye çalışıyoruz. Ama biz Çiçeek.com ekibi olarak söz veriyoruz; Çiçeek.com dağıtım aracını trafikte kimseye saygısızlık yaparken görmeyeceksin.

SEPETİM 0
SON GEZDİKLERİM 0